Fotografia i Wideo dla biznesu

Rozwiń z nami Skrzydła

Nie zastanawiamy się nad sensem życia, tylko nad aktualnymi potrzebami rynku. To sprawia, że wiemy co aktualnie może Ci być potrzebne.

Aktualny rozwój handlu przyczynia się do wyszukiwania nowych technik przekazywania informacji dla potencjalnych odbiorców. W PlayZOOM dostarczymy Ci to czego potrzebujesz w kreowaniu dobrego wizerunku marki i produktów.

Jednym słowem fotografia jest tym, czym ją uczyni fotograf: dziełem sztuki lub przedmiotem handlu.

~William Howe Downes

Oferta

Niezależnie od tego, czy masz kompletny scenariusz, aktorów, lokalizacje, czy tylko pomysł. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie scenariusz, znajdzie odpowiednią obsadę do filmu, który ma powstać. Niezależnie od tego jaki produkt, usługę lub wydarzenie chcesz podkreślić, wypromować, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Pozwól nam zwrócić na Ciebie uwagę. Lata doświadczenia nauczyły nas, że wyniki prowadzonych kampanii nie muszą skupiać się tylko na ogromnych wydatkach. Wystarczy specjalista, który wie jak dopasować kontent do Twoich odbiorców, z którymi chcesz budować relację.

Ludzie nas znają i uwielbiają. Modele, tancerze, wokaliści, redaktorzy, makijażyści, styliści, reżyserzy, producenci… Super samochody. Zastanów się chwile kogo lub co potrzebujesz do swojego planu, a my zapraszamy tym czasem do naszego atelier.

Śmiało możesz nam zlecić poprawienie Twojego filmu, teledysku, dokumentu, animacji. Nasi montażyści dobiorą odpowiednie kadry, muzykę, efekty, tempo, akcję i usuną szumy.

Halo! Zatrzymaj się jeszcze tutaj. Mamy dwa studia, mnóstwo sprzętu i ekspertów tylko dla naszych klientów. Myślisz, że fotografia w biznesie, czy rodzinna się czymś różni? W sumie tak, ale mają wspólną cechę. Każde zdjęcie jest inne. W zależności od tego jaki ma charakter budują emocje – my Ci pomożemy uchwycić te chwile.

Czy organizujesz konferencje? Fantastycznie się składa, bo mało kto jak my wie co potrzebne jest, żebyś zorganizował ją jak profesjonalista. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę dla różnych układów pomieszczeń, powierzchni wystawowych oraz plenerów. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, żebyśmy mogli przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie!

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi.

PlayZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą przy ul. Szańcowej 17, 01-458 Warszawa, tel.: +48 22 122 89 33, adres e-mail: office@playzoom.pl, informuje, że jest administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1), które przetwarza w związku z przesłanym zapytaniem.

Dane udostępnione przez Panią\Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią\Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji niniejszego zadania.

 W związku z przetwarzaniem Pani\Pana danych osobowych przysługuje Pani\Panu prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do Pani\Pana treści danych osobowych,
  • żądania od Administratora sprostowania Pani\Pana danych osobowych,
  • żądania od Administratora usunięcia Pani\Pana danych osobowych (zaprzestania przetwarzania),
  • żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani\Pana danych osobowych,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie do przetwarzania Pani\Pana danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych,
  • przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

PlayZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.