Meeting Owl Pro

Inteligentna kamera konferencyjna przechwytuje obraz i dźwięk 360° w celu stworzenia najbardziej realistycznego wrażenia z rozmowy.

Kompatybilny z Twoimi ulubionymi platformami do wideokonferencji

W pełni wciągające doświadczenie.

Zasilany przez Owl Intelligence System™, Meeting Owl Pro automatycznie przesuwa kamerę, aby skupić się na tym, kto mówi. Rezultatem jest doświadczenie, które przypomina przebywanie w jednym pokoju z zespołem.

Meeting Owl PRO doskonale

łączy oddalone od siebie zespoły,

zapewniając bezproblemowe spotkanie

Inteligentna kamera konferencyjna 360 ° z dwa razy ostrzejszą kamerą
i dwa razy głośniejszym dźwiękiem
przemieni Twoje pomieszczenie w inteligentny pokój wideokonferencyjny.

Bardzo wyrazista kamera 360° o rozdzielczości 1080p FHD

Wyraźny i głośny dźwięk HD dzięki potrójnemu głośnikowi 360°

8 wbudowanych mikrofonów smart mic o zasięgu do 5m

Polecana dla małych i średnich sal konferencyjnych do 30m²

Kompatybilna ze Smart Meeting Room

Prostota Plug and Play

Wystarczy podłączyć kamerę do komputera przez USB i spotkać się w jednym miejscu, on-line. Uniwersalna kamera wideokonferencyjna Meeting Owl Pro łączy mikrofon, kamerę i głośnik w jednym urządzeniu, aby wszystko było proste.

Specyfikacja techniczna

FAQs

Tak! Wielu klientów posiada Meeting Owl Pro w każdym z wielu biur. W przypadku, kiedy członkowie zespołu znajdują się w różnych biurach, Meeting Owl Pro połączy zespół we wspólnej przestrzeni wirtualnej. Teraz cały zespół może się połączyć w sposób sprzyjający współpracy.

Po pierwsze trzeba umieścić Meeting Owl na stole konferencyjnym lub statywie pośrodku zgromadzonych osób. Następnie wykonaj następujące czynności:

Na tym etapie instalujemy Meeting Owl Pro jak każdą inną web-kamerę: najpierw włączamy zasilanie (podłączamy Meeting Owl Pro do gniazda zasilania 230V), następnie za pomocą kabla USB podłączamy Meeting Owl Pro do komputera, przez który będzie prowadzona wideokonferencja, następnie włączamy wybrany program wideokonferencyjny i w nim wybieramy źródło sygnału audio i wideo na Meeting Owl jako mikrofon, kamera oraz głośnik. Nic nie trzeba instalować. To po prostu działa.

Meeting Owl Pro jest świetnym rozwiązaniem dla małych oraz średnich pokoi do 30. Mikrofon zbiera głos na odległości do 5 m. Posiada funkcję Smart Zoom, pozwalająca na takie same skupienie się kamery także na tych członkach zespołu, którzy siedzą dalej od urządzenia.

Meeting Owl Pro działa na wszystkich platformach konferencyjnych, takich jak Zoom, Google Meet, Skype, Skype for Business, Microsoft Teams, Webex, GoToMeeting, BlueJeans, itp.

Masz pytania?

Zadzwoń +48 22 122 89 33

lub napisz office@playzoom.pl