Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy tak prostego narzędzia. Zoom Video Communications to nie tylko połączenia wideo. To narzędzie pracy, które pozwala na czat na żywo, połączenia głosowe i przesył plików. Według nas „Zoom” to najbardziej optymalne narzędzie do szybkiej zmiany stylu komunikacji w przedsiębiorstwie.

Zoom Video Communications

Microsoft Teams to aplikacja, którą warto rozważyć podczas podejmowania decyzji, o przejściu na pracę zdalną. Jest spora szansa, że posiadasz dostęp do narzędzia tylko o tym nie wiesz. Jeżeli posiadasz pakiet Microsoft Office365 skontaktuj się z nami podpowiemy Ci, gdzie to sprawdzić.

Microsoft Teams

Veronym to proste, skuteczne i opłacalne oprogramowanie, które zadba o Twoją prywatność i bezpieczeństwo w internecie i pozwoli Ci na bezpieczne, zdalne połączenie do zasobów firmowych. Rozwiązanie jest skierowane do średnich i małych firm. Producent oferuje 3 standardowe licencje Veronym Internet, Device, Device Pro i dwa pakiety, które są połączeniem pojedynczych licencji: Veronym Essential, Advanced i specjalny pakiet skierowany dla korporacji – Veronym Ultimate

Veronym - Cyberbezpieczeństwo

Veronym to pakiet, który jest bardziej opłacalny niż konkurencyjne aplikacje, które nie są tak kompleksowe

Praca zdalna to bardzo chwytliwe wyrażenie ostatnimi czasy. Pytanie co to oznacza?

To nie tylko chwile w domu dla Twoich pracowników, to również odpowiedzialność i szansa na szybki rozwój.

Czy losowo dobrane oprogramowanie i urządzenia pozwolą Ci na efektywne osiąganie sukcesu w biznesie? Pewnie Tak.

Tutaj rodzi się kolejne pytanie! W jaki sposób możemy zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa naszymi metodami?

To proste… Nasza wiedza na temat pracy zdalnej sięga wieloletniej tradycji związanej z ciągłym rozwojem i pracą z zagranicznymi kontrahentami. Zdobywając doświadczenie w pracy na odległość dobraliśmy specjalistyczne oprogramowanie i sprzęt potrzebny do optymalizacji czasu pracy, a zwłaszcza jego monitorowania. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej. Zachęcamy do skorzystania z kalendarza poniżej, żeby błyskawicznie umówić rozmowę z naszym specjalistą.