Projektowanie pomieszczeń

Zacznij z nami Od Planu

Każdy projekt dla nas to nowe wyzwania

Każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeżeli nie posiadasz rysunków technicznych biura, przygotujemy je dla Ciebie lub poprawimy aktualne rysunki w razie potrzeby. Przygotowując pomieszczenie dla Ciebie chcemy wykorzystać każdy centymetr.

Pomieszczenia biurowe

Już dziś zróbmy przestrzeń idealną!

Pozwól nam stworzyć pomieszczenie Twoich marzeń. Każdy szczegół ma znaczenie. Wiedza łączona naszych specjalistów pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych dźwięków, czy na zadbanie o odpowiedni zapach pomieszczenia.

Sale konferencyjne

To nie tylko miejsce spotkań...

Z nami zmodernizujesz salę konferencyjną lub zamienisz ją w multimedialne centrum dowodzenia. Jeżeli nadal się zastanawiasz co wybrać, zadzwoń do nas, a z chęcią dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Biuro - wizytówka firmy

Pomagamy organizacjom tworzyć środowiska, w których ludzie chcą przebywać. Specjalizujemy się w przestrzeniach korporacyjnych i hotelarskich.

Akustyka - muzyką do pracy

Odpowiednia akustyka wnętrza pozwala zdziałać cuda! Przygotujemy dla Ciebie pomieszczenie, w którym możesz się wyciszyć i skupić w drodze do osiągnięcia celu!

Dekoracje - dusza biura

Dekoracji biura nigdy nie pozostawiaj przypadkowi. Każdy element w Twoim idealnym miejscu pracy powinien być skoncentrowany na aktualnych potrzebach.

Kolory - też mają znaczenie

Kolor ścian i dodatków ma ogromne znaczenie. Twoje biuro to nie tylko wizytówka firmy, ale i miejsce pracy. Pozwól naszym specjalistom odmienić Twoje biuro.

Dla czego my?

Jednym ze strategicznych punktów w budowaniu sukcesu przedsiębiorstwa jest zadbanie o samopoczucie własne i pracowników w miejscu pracy. Nasze propozycje opieramy na wynikach niezależnych badań i danych, słuchamy potrzeb naszego klienta i docieramy do źródła Twoich celów. To pozwala nam doradzać i wdrażać niesamowite i unikalne rozwiązania.