Bezpieczeństwo dla firm

Bezpieczeństwo dla firm

Wielu szefów firm pragnie, żeby o ich firmach było głośno. I bardzo dobrze! Ale, zdecydowanie… nie w tym przypadku. Wycieki danych i podatność na ataki rujnują reputację firmy, nawet od lat istniejącą na rynku.

Na całym świecie wycieki danych z firmy przynoszą jej rozgłos, a odejmują… zaufanie klientów. W przypadku kancelarii prawnych bezpieczeństwo i poufność danych są sprawą absolutnie kluczową. Przebieg konkretnej sprawy, planowana strategia i dokumentacja?

Pewne rzeczy nie mogą wypłynąć – do konkurencji, internetu czy… mediów. To ryzyko jest szczególne w przypadku głośnych spraw – gospodarczych, majątkowych czy karnych.

Bezpieczeństwo IT ma kluczowe znaczenie. Także dla instytucji publicznych. Jak możliwy był głośny wyciek np. danych funkcjonariuszy policji i służb w Polsce? Otóż, jeden z urzędników zamieścił zastrzeżone pliki w internecie. Omyłkowo. Nie ma znaczenia, na ile zrobił to niechcący. Co trafi do internetu, może być łatwo kopiowane, archiwizowane i wysyłane dalej.

A wtedy – niemożliwe do usunięcia.

PLAYZOOM
Chcąc spokojniej spać, zadzwoń.

PLAYZOOM

Zadbaj o interes firmy.

PLAYZOOM posiada narzędzia, dzięki którym omyłkowa wysyłka plików o kluczowym znaczeniu… nie będzie możliwa. Plik jest zastrzeżony i zabezpieczony przed wypłynięciem poza gabinet, zakład czy kancelarię.

Bezpieczeństwo danych to temat niezwykle istotny – ze względu na interes firmy, obowiązujące przepisy RODO czy spokojny sen klientów. Powierzają oni często (np. gabinetom medycznym i kancelariom prawnym) sprawy bardzo osobiste. One powinny takie pozostać. 

I wtedy firmy zwracają się do nas. Chcąc spokojniej spać, zadzwoń i Ty.

Szukasz rozwiązania swoich problemów z IT w firmie?