Walne Zgromadzenia Online

#Wideorewolucja#ZroZOOMto

Obsługa Walnych Zgromadzeń Online

Podczas realizacji głosowań online korzystamy z najlepszych oraz najbardziej optymalnych cenowo rozwiązań dostępnych na polskim rynku. Łączymy wiedzę, doświadczenie i technologię, żeby pomóc Państwu organizować Walne Zgromadzenia Członków. Wybierając nasze usługi mogą Państwo wybrać wsparcie kompleksowe lub merytoryczne.

 • Darmowa wycena
 • Wybór oprogramowania
 • Wybór sprzętu
 • Szkolenia wprowadzające
 • Wsparcie techniczne
 • Wynajem sprzętu
 • wsparcie prawne
 • analiza wydarzenia

Zadzwoń do nas już dzisiaj!

Zapytaj o referencje

Posiadamy różnorodne portfolio. Specjalizujemy się w konferencjach naukowych, sympozjach medycznych, szkoleniach certyfikacyjnych dla przedsiębiorstw produkcyjnych i medycznych. Dodatkowo w przypadku przejścia w tryb hybrydowy wydarzeń, wesprzemy Cię sprzętem i specjalistyczną wiedzą.

WZA24.pl według nas najlepsze oprogramowanie do przeprowadzenia głosowań online!

Program WZA24.pl towarzyszy nam podczas organizacji głosowań online. Jako oprogramowanie do głosowania. Dlaczego korzystamy z tego oprogramowania?

Jest wiele argumentów, ale najważniejsze z nich to:

 1. Prosty w obsłudze
 2. Nie wymaga instalowania aplikacji, wystarczy przeglądarka
 3. Spełnia wszystkie potrzeby, które mogą pojawić się podczas głosowań
 4. Przystępny cenowo
 5. Fantastyczne wsparcie

Zoom Video Communications według nas najlepsze oprogramowanie do komunikacji podczas głosowań online!

Oprogramowanie Zoom Video Communications towarzyszy nam przy realizacji głosowań online jako komunikator. Najlepsze wrażenia audio – wideo to tylko początek zalet wykorzystania tego zestawu narzędzi do pracy zdalnej. Za pomocą posiadanych przez nas licencji jesteśmy w stanie obsłużyć bez problemowo spotkanie do 500 osób.

POLSKA IZBA KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

Potwierdza rzetelność i jakość świadczonych usług przez PlayZOOM

Często zadawane pytania

Oczywiście, zaletą współpracy z nami jest kompleksowa obsługa. Szkolenie prezentera to nie tylko opowieść o programie, to również podzielenie się doświadczeniem naszych trenerów. Pomożemy zadbać o komfort prowadzącego, rewelacyjną widoczność i odpowiednią prezencję.

Tak, podczas Twojego spotkania zadbamy, o to żeby każdy zaproszony gość miał możliwość dołączenia do spotkania, żadna przerwa nie będzie ciemnym ekranem wypełnionym ciszą, a gdy zaczną się problemy techniczne z urządzeniem prowadzącego usuniemy je w cenie wsparcia wydarzenia!

Tak, uruchomienie rejestracji do spotkania to dla nas standard. W ramach powierzonych danych osobowych świadczymy usługę selekcji osób zarejestrowanych.

Tak, spotkania hybrydowe to część naszej oferty. Podczas Walnych Zgromadzeń Członków jesteśmy na miejscu wydarzenia, żeby przypilnować wszystkich szczegółów wydarzenia.

Każdy otrzymuje od nas takie same wsparcie. Głównie współpracujemy z firmami technologicznymi oraz medycyną, ale jeżeli jesteś przedstawicielem innej branży skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści czekają na Ciebie!

W naszym zespole są rewelacyjni fotografowie i kamerzyści, którzy zadbają o uchwycenie wszystkich najważniejszych chwil, żeby je potem zmontować w wartościowy materiał.

Oczywiście, korzystamy z KUDO i ZOOM do spotkań wielojęzycznych w wersji online. Jesteśmy w stanie przeprowadzić spotkanie w ponad 11 różnych językach jednocześnie.

Jest taka możliwość realizacja spotkania dla nas to przyjemność. Przedstaw nam swoje niecodzienne potrzeby, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi w internecie i sprawdź moc zespołu PlayZOOM.