O nas

O nas

Każdy, kto składa nam wizytę, zauważa, że upraszczamy świat informatyki. Nasi Klienci nie muszą znać się na serwerach, outsourcingu IT czy przepustowości w firmie.

PLAYZOOM ma upraszczać życie – dbać o bezpieczeństwo danych, szybkie łącza i najważniejsze – dobrą komunikację.

Jeśli szukasz firmy, która jest zanurzona w świecie IT dla firm, trafiłeś dobrze.

Jeżeli interesują Cię dobre, sprawdzone rozwiązania, trafiłeś bardzo dobrze.

O ile chcesz, żeby wszystko działało i było łatwe, nie mogłeś trafić… lepiej!

Uważamy, że komputery firmowe mają upraszczać życie. Łączyć kontrahentów z całego świata. Zbierać dane, umożliwiać wideokonferencje, kierować telefony, wystawiać faktury i ogółem, usprawniać komunikację.

Chcąc, by wszystko działało, dobrze trafiłeś.

Miła, przyjazna obsługa Klienta firmowego w dziedzinie IT – to nasz cel. Z tego względu możesz się do nas… dodzwonić, kiedy tego potrzebujesz. Możesz na nas liczyć, kiedy autentycznie nie wiesz, jaki sprzęt wybrać albo jak go skonfigurować, żeby obraz był ostry, dźwięk – przestrzenny, a sprzęt – właściwy.

Wiemy, co to jest HD, 4K, a nawet… k*** – wypowiadane w przypływie emocji, gdy sprzęt IT odmawia współpracy. I nie chce negocjować, posługując się raczej terminem “alert”, niż “agreement” 😉

Zleć nam outsource IT. Zyskaj dobre samopoczucie, więcej luzu i coraz lepsze efekty pracy – wspomaganej komputerowo. Z PLAYZOOM świat IT przestaje być źródłem kłopotów, a staje się wzmocnieniem.

Komputery, serwery i sieci kierują się swoją logiką – na której zjedliśmy zęby. Teraz zjadamy konkurencję, czyniąc Twoje życie… prostszym.

Zadzwoń a przekonasz się sam, że może być miło, sprawnie i bezpiecznie.

PREZES
DYREKTOR TECHNICZNY

CZŁONEK ZARZĄDU
DYREKTOR HANDLOWY

Nasz Zespół