Wyposażenie sal wideokonferencyjnych

Wyposażenie sal wideokonferencyjnych

Prestiż, pewność siebie i dobra komunikacja. Aranżacja sali wideokonferencyjnej jest ważna, ale nie wystarczy. Liczy się także spójność wizualna i właściwy sprzęt.

Transmisja z sali wideokonferencyjnej idzie w Polskę, a często i na cały świat. Do kontrahentów, klientów i partnerów. Warto się starannie przygotować, by komunikacja była czytelna, a negocjacje – zakończone sukcesem.

Na podstawie wyposażenia sali wprawne oko może wychwycić, na jakim etapie rozwoju jest się dana firma. Czy jest de facto raczkująca, czy ustabilizowana, czy rozwinięta i mocna (= można jej powierzyć większe projekty!).

By salę konferencyjną do spotkań online urządzić umiejętnie, potrzebna jest wiedza z wielu dziedzin. Sprzętu IT. Architektury. Wreszcie – akustyki.

Sala wideokonferencyjna

PLAYZOOM
Nawiąż kontakt i ciesz się wygodą.

PLAYZOOM

Jak to robi PLAYZOOM, żeby było dobrze?

Chcemy, by dobre wrażenia uczestników dorównywały… wysokiej jakości nagrania. Zorganizujemy Twój webinar. Szukasz też greenbox-a i kamery 360 stopni? Luz.

Światło

Oświetlenie wysokiej jakości powoduje, że dobrze widać elegancję sali oraz przedmioty na stole konferencyjnym. Korzystnie prezentuje się każdy z uczestników, a drobne gesty… znajdują swoją wymowę.

Nagłośnienie

W biznesie najważniejsze decyzje podejmowane są czasem… szeptem. Warto, by każdy argument był dobrze słyszalny i wyraźny.

Kamery

Doskonała jakość obrazu, bezstratny zoom i rozdzielczość 5K. kamery mają obecnie tyle parametrów, że łatwo się pogubić - przetwornik i ilość pikseli. Wiemy, co ma kluczowe znaczenie i jak to Tobie dostarczyć w najlepszej jakości!

Ściana z mchu

Nie tylko świetnie wygląda w biurze. Poprawia też koncentrację uwagi i ma niepowtarzalny zapach… Ma też inny atut - pochłania dźwięk, niwelując pogłosy. Mogłeś o tym dotąd nie słyszeć, prawda? Od czego jest PLAYZOOM - do usług!

Aranżacja

Kiedy spójność wizualna i techniczna są zachowane, wtedy o sali wideokonferencyjnej można powiedzieć, że jest dobra. Wiemy, jak to zrobić.

Szukasz rozwiązania swoich problemów z IT w firmie?